Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Finał Konkursu dla Młodych Architektów

Kilkudziesięciu nagrodzonych studentów i absolwentów wydziałów architektury i budownictwa oraz łącznie kilkuset uczestników Konkursu dla Młodych Architektów i Inżynierów – to imponujący bilans zakończonej właśnie VI edycji Programu Edukacyjnego „Builder For The Future”, któremu patronuje firma Ponzio.
30 maja w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu. Oprócz nagród pieniężnych przyznanych za kreatywność, talent i zaangażowanie oraz umiejętność przygotowania i przedstawienia swoich projektów przed kapitułą Konkursu, młodzi adepci architektury uzyskali wiele innych korzyści. Przede wszystkim podczas trwania programu poznali wiele wybitnych osobowości ze świata architektury i mogli uczestniczyć w ich wykładach, warsztatach, panelach dyskusyjnych. Ponadto mieli możliwość zaczerpnięcia fachowej wiedzy od ekspertów z branży budowlanej. Przedstawiciele firmy Ponzio wyposażyli uczestników konkursu w wiedzę, narzędzia i praktyczne umiejętności dotyczące zastosowania systemów Ponzio w konkursowych projektach.
Dzięki temu systematycznie przygotowujemy coraz szersze grono początkujących architektów do wejścia na rynek już z pewnym bagażem wiedzy i doświadczenia. Będziemy kontynuować edukację młodych architektów, którzy w niedalekiej przyszłości staną się uczestnikami procesu inwestycyjnego i naszymi partnerami w kreowaniu nowoczesnej architektury.
Wszystkim laureatom konkursu – gratulujemy!