Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Ponzio wśród liderów w branży

Podczas Gali Builder Awards, w dniu 30 stycznia w Warszawie, firma Ponzio otrzymała tytuł: Budowlana Firma Roku 2019 „za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym” oraz statuetkę POLSKI HERKULES – prestiżową nagrodę przyznawaną firmom i ich szefom za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży, a także za wieloletnie zaangażowanie w rozwój nowoczesnego budownictwa w Polsce.
Jak twierdzi organizator Wydarzenia: „Laureaci –- to synonim m.in. skuteczności w budowaniu potencjału rynkowego, efektywnego zarządzania i innowacyjności – to godni zaufania partnerzy”.
Wyróżnienia przyjęliśmy z dumą i zadowoleniem, tym bardziej, że znaleźliśmy się w gronie wiodących firm z branży budowlanej. Udział w Gali to jednocześnie doskonała okazja do integracji branży. Uczestniczyło w niej kilkuset przedstawicieli firm: generalnych wykonawców, dostawców, producentów, architektów, a także reprezentantów świata nauki.
Podsumowanie wyników branży potwierdziło mocną, ugruntowaną pozycję firmy Ponzio na rynku budowlanym. Podkreślenie osiągnięć firmy to ważny akcent zwłaszcza w roku jubileuszu – po 25 latach działalności w Polsce.