Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Ponzio tworzy klimat dla aluminium

Wystartowała kampania społeczno-edukacyjna zachęcająca do wymiany stolarki, której organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi, a Ponzio - Partnerem Głównym.
"WYMIEŃ STOLARKĘ Z DOBRYM MONTAŻEM” - to kompleksowy, powszechny program zachęcający inwestorów indywidualnych do remontu i rewitalizacji budynków mieszkalnych, w których wysłużona stolarka otworowa domaga się wymiany.
Skierowany jest przede wszystkim do „Kowalskiego” – właściciela domu planującego remont lub budującego dom, a także do gmin, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, by w ramach termomodernizacji budynków zastosowali produkty o wysokiej jakości i prawidłowo zamontowane.
Jako dostawca systemów aluminiowych występujemy w roli edukatora i eksperta. Doradzamy i podpowiadamy, jakie systemy są polecane do danego typu obiektu i prezentujemy korzyści z ich zastosowania.
Biorąc udział w programie, chcemy wesprzeć trend remontowy i wyposażyć Polaków przede wszystkim w wiedzę na temat nowoczesnej stolarki aluminiowej, aby świadomie dokonywali decyzji zakupowych i czerpali długofalowe korzyści z zastosowania ciepłych, energooszczędnych okien i drzwi Ponzio.