Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Kreatywne zastosowanie systemów Ponzio

Gratulujemy zwycięzcom Konkursu dla Młodych Architektów, którzy podczas Gali BUILDER FOR THE FUTURE, 24 maja w Warszawie, odebrali nagrody za najlepiej wykonane zadania V edycji konkursu. Wykazali się oryginalnością oraz kreatywnym zastosowaniem rozwiązań technologicznych.
Konkurs, w który angażujemy się już po raz kolejny - jako Patron i doradca branżowy - to przedsięwzięcie edukacyjne na dużą skalę. W ciągu roku odbyło się szereg działań, podczas których wspieraliśmy młodych architektów w ich zawodowym rozwoju.
Przedstawiciele firmy Ponzio na bieżąco dostarczali uczestnikom wiedzy technicznej i porad z zakresu zaproponowanych rozwiązań konkursowych. Do realizacji zadania „Rekreacja wodna w mieście”, firma Ponzio wytypowała ogród zimowy w systemie Ponzio PF 152WG oraz drzwi harmonijkowe w systemie Ponzio PE 78N. W konstrukcję wieży lub platformy widokowej z towarzyszącym jej pawilonem doskonale wpisał się system ściany osłonowej Ponzio PF 152ESG z łamaczami światła (Ponzio Sun Protect).
Obserwując twórcze zaangażowanie młodych adeptów architektury, będziemy nadal motywować ich do dalszej pracy i zachęcać do poznawania nowych możliwości w systemach Ponzio, biorąc udział w kolejnej edycji konkursu.