Laury dla Młodych Architektów i Inżynierów

13 czerwca 2022 | 1 min.

laury dla młodych architektów i inżynierów

Podczas Gali „Builder For The Future” organizatorzy ogłosili zwycięzców obydwu edycji Konkursów: Dla Młodych Architektów i Młodych Inżynierów. Jako Partner Strategiczny Programu, przedstawiciele z Ponzio (członkowie kapituły konkursów) mieli zaszczyt pogratulować najbardziej kreatywnym laureatom.
- Spotkania i współpraca z uczestnikami konkursu były dla mnie tym, czym jest praca nauczyciela z najzdolniejszymi uczniami, którzy mają w sobie pasję, oryginalne pomysły i potrafią je trafnie zastosować  – podsumował wspólne działania w ramach programu Paweł Majchrowski z Ponzio. Dzięki nam - przedstawicielom firm budowlanych – młodzi architekci i inżynierowie mają przede wszystkim szeroki dostęp do wiedzy. Jako przedstawiciele dostawcy systemów aluminiowych wzbudzamy zainteresowanie przyszłych projektantów materiałem, jakim jest aluminium. W trakcie wielu wydarzeń organizowanych podczas trwania programu mamy możliwość zaprezentowania możliwości konstrukcyjnych, jakie daje aluminium oraz efektów, które osiąga w połączeniu z innymi materiałami jak np. szkło.
Do zakończonej właśnie edycji konkursu firma Ponzio wytypowała zaawansowane technicznie rozwiązania spośród bogatej oferty: system okienno-drzwiowy PE96, który cechuje się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną, system drzwi harmonijkowych PE78 FOLD, które otwierają maksymalnie przestrzeń zabudowy, rozwiązania w ochronie przeciwpożarowej w systemie PE78EI design line oraz listwy dekoracyjne do zastosowania w systemie fasadowym PF152.
- W pracach konkursowych widać było, że ta wiedza jest wykorzystywana, więc nasz cel edukacyjny został osiągnięty! – dodaje Paweł Majchrowski.

źródła: fot. Adam Rotter.