Dlaczego Ponzio
Firma

28 lat
na rynku polskim

Jesteśmy firmą, która posiada 28-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych i ekologicznych aluminiowych systemów budowlanych. Z powodzeniem realizujemy projekty zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć energooszczędne i nowoczesne elewacje, które wpisują się w krajobraz współczesnej architektury.

Systematyczne inwestycje w infrastrukturę zapewniły dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni ostatnich lat. Dzięki nim ciągle zwiększamy nasz potencjał i wydajność. Równocześnie z rozwojem przedsiębiorstwa powiększamy naszą załogę. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do dyspozycji na każdym etapie realizowanych projektów.

W naszych działaniach nieustannie dążymy do perfekcji. Służymy wsparciem handlowym - począwszy od projektu, poprzez fazę uzgodnień, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru.

Współpracujemy z architektami, producentami, generalnymi wykonawcami. Na naszą pomoc w podjęciu racjonalnej decyzji mogą również liczyć indywidualni inwestorzy. Marka Ponzio zapewnia zaawansowane rozwiązania inżynieryjne i doskonałe właściwości użytkowe naszych produktów. Dzięki temu nasza oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma

Proekologiczne podejście
do środowiska

Naszym celem jest rozwój i innowacyjność produktów oraz zapewnienie najlepszej jakości. Zmierzamy do perfekcji w obsłudze i wsparciu wszystkich grup, z jakimi na co dzień udaje nam się współpracować. Niewątpliwie wyróżnia nas unikalny i bardzo skuteczny system obsługi klientów, zarządzany przez nowoczesne centrum logistyczne. Specjaliści z działu technicznego i obiektowego naszej firmy są w stanie realizować najbardziej skomplikowane projekty. Podejmowane przez nich działania są odpowiednio skoordynowane z działem handlowym. To właśnie dzięki doskonałej organizacji przedsiębiorstwa, umocniliśmy naszą pozycję na rynkach europejskich, gdzie znajdujemy się w ścisłym gronie liderów wśród dostawców systemów aluminiowych.

Firma

Ponzio stawia na konsekwentne łączenie walorów ekonomicznych z ekologią we wszystkich obszarach działalności. Wykorzystujemy aluminium pochodzące z recyclingu oraz inne surowce, które mogą zostać poddane procesowi ponownego przetworzenia, co służy ochronie środowiska naturalnego oraz walce ze zmianami klimatu. Naszymi działaniami chcemy wspomóc powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego i spowolnić, a być może nawet zatrzymać zmiany klimatyczne, które obserwujemy już od wielu lat na wszystkich kontynentach naszej planety.Zaangażowanie w ochronę środowiska jest naturalną częścią naszej działalności. Ekologiczna odpowiedzialność przejawia się w konkretnych działaniach, których potwierdzeniem są m.in. Paszporty Środowiskowe. Tworząc przyjazne dla środowiska, trwałe i energooszczędne rozwiązania, wpisujemy się w nurt zrównoważonego rozwoju.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu marka Ponzio jest synonimem prestiżu, a korzystanie z obiektów wykonanych w systemach Ponzio przynosi ich użytkownikom wymierne korzyści. Nie tylko finansowe, związane z energooszczędnymi rozwiązaniami, ale także te niematerialne, których źródłem jest poczucie komfortu, zadowolenia oraz dbałość o zasoby naszej planety. Jesteśmy dumni, że wspólnie razem z naszymi Partnerami i Klientami możemy tworzyć cudowny krajobraz zarówno dużych aglomeracji jak również przytulnych domów…

Firma

Dziękujemy Państwu za zaufanie!