Ponzio Polska Sp. z o.o.

09-472 Słupno
Cekanowo, ul. Płocka 22
tel.: +48 24 267 50 00
fax: +48 24 267 50 01
ponzio@ponzio.pl

Napisz wiadomość

Znajdź przedstawiciela handlowego w Twojej okolicy

Skontaktuj się z:

Maciej Ślęzak


+48 602 235 932
maciej.slezak@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Skontaktuj się z:

Marcin Moczyński


+48 608 369 269
marcin.moczynski@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Skontaktuj się z:

Piotr Włodarczyk


+48 728 400 680
piotr.wlodarczyk@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Skontaktuj się z:

Sławomir Paradowski


+48 606 904 399
slawomir.paradowski@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Skontaktuj się z:

Daniel Ślebioda


+48 698 637 468
daniel.slebioda@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Skontaktuj się z:

Konrad Galaszewski


+48 666 017 704
konrad.galaszewski@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Skontaktuj się z:

Paweł Orysiak


+48 692 450 167
pawel.orysiak@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Skontaktuj się z:

Arkadiusz Miler


+48 606 838 870
arkadiusz.miler@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Wybierz kraj:

Niemcy
Obsługa wewnętrzna

Anita Kubik

+48 692 436 224
anita.kubik@ponzio.de

Napisz wiadomość
Niemcy - Południe

Alexander Krajewski

+49 176 60 897 859
a.krajewski@alufest.com

Napisz wiadomość
Niemcy - Północ

Dipl.-Ing. Grzegorz Sokołowski

+49 176 24 171 403
grzegorz.sokolowski@ponzio.de

Napisz wiadomość
Niemcy - Zachód

Thomas Czyz

+49 171 847 10 28
tc@alufest.com

Napisz wiadomość
Dania

Michał Szymański

+48 539 735 392
michal.szymanski@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Szwecja

Michał Szymański

+48 539 735 392
michal.szymanski@ponzio.pl

Napisz wiadomość
Wielka Brytania i Irlandia
Słowacja

Ing. arch. Juraj Gabris

+421 903 841 812
juraj.gabris@ponziogroup.com

Napisz wiadomość
Francja
Austria

Hannes Denk

+43 676 52 80 032
hannes.denk@alufefa.at

Napisz wiadomość
Czechy
Ukraina
Finlandia
Estonia
Węgry
Litwa
Łotwa
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

* pola wymagane